O nas

Działamy już od 1979 roku. Przez lata zdobyliśmy pozycję lidera na rynku aromatów w Polsce. Zyskujemy coraz większe uznanie za granicą. Możemy poszczycić się wciąż wzrastającą liczbą stałych i przekonanych do nas klientów.
Działamy szybko i elastycznie.
Posiadamy bogatą ofertę aromatów spożywczych, których lista stale się poszerza. Znajdziecie u nas Państwo ponad 300 oryginalnych receptur, stworzonych od podstaw we własnym laboratorium. Naszą przewagą są specjaliści, którzy opierając się na posiadanych zdolnościach sensorycznych, nowoczesnej aparaturze oraz doświadczeniu, potrafią wykreować poszukiwane przez Państwa smaki lub zainspirować działy rozwoju.
Nasze aromaty znajdują zastosowanie w szerokiej gamie produktów spożywczych wytwarzanych przez przemysł cukierniczy, piekarski, mleczarski, napojowy, tytoniowy, browarniczy i owocowo-warzywny. Jednocześnie odbiorcami naszych produktów są inne branże: wędkarska, farmaceutyczna, producenci zapachów do aromaterapii.
Drugą gałęzią naszej produkcji są kompozycje perfumeryjne dla przemysłu kosmetycznego, chemii gospodarczej, aromaterapii, kosmetyków samochodowych, etc. Kładziemy nacisk na szybki rozwój oferty, który zapewnia nam światowej klasy specjalista kreujący nasze zapachy.

Historia

 1979 - założenie Wytwórni Aromatów Spożywczych i Związków Zapachowych przez Ryszarda Jaskulskiego, od początku istnienia firmy produkowaliśmy aromaty od podstaw tzn. używając pojedynczych surowców
1993 - dodanie do nazwy firmy logo JAR
1997 - wprowadzenie do oferty aromatów proszkowych
1998 - umowa na wyłączną dystrybucję barwników syntetycznych firmy Fiorio Colori z Włoch
1999 - przeprowadzka do budynku przy ul. Wólczyńskiej
2002 - zmiana nazwy firmy na: Jaskulski Aromaty
2003 - certyfikacja HACCP - rozpoczęcie eksportu aromatów
2005 - certyfikacja ISO 9001:2000
- umowa na wyłączną dystrybucję kakao firmy JB Cocoa z Malezji
2007 - silny nacisk na rozwój oferty kompozycji perfumeryjnych
2010 – poszerzenie oferty o aromaty naturalne o statusie FTNF, WONF
2015 – zmiana formy prawnej firmy z działalności gospodarczej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytową
- dotacja na doposażenie sprzętowe firmy 
 
 

2008 JAR - Jaskulski Aromaty
Projekt i wykonanie: MediaConsulting.pl